O Firmie

Firma ART – BETTONA jest jedną z największych firm oferującą usługi związane z szeroko pojętą dziedziną, jaką jest oprawa obrazów. Jesteśmy już na rynku od 1994 roku i ciągle się rozwijamy.

Nasze rozwiązania dostosowujemy indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Za najważniejsze uważamy jakość i fachowość naszych usług oraz profesjonalną obsługę. Aby sprostać najwyższym wymaganiom posiadamy kompetentny i wykwalifikowany personel. Nasi pracownicy to również doradcy, którzy zawsze służą wiedzą i znajomością tajników oprawy. Naszym celem jest spełnienie wszystkich wymagań oraz potrzeb Klientów.

Nasza strona zapewni Państwu szybki i profesjonalny dobór ram, oraz podpowie jak ładnie i estetycznie udekorować mieszkanie, dom, bądź biuro. Pokażemy tez Państwu, że możemy oprawić dosłownie wszystko. Do wyboru mają Państwo ramy drewniane, ramy aluminiowe, passe-partout, blejtramy i inne produkty.

Nasze usługi:

  • oprawiamy obrazy olejne, akwarele, pastele, dyplomy, rysunki, plakaty, zdjęcia, hafty, papirusy, lustra, wszelkie nietypowe oprawy min telewizory,
  • prócz oprawy oferujemy naciąganie płótna na blejtram, drukujemy obrazy i zdjęcia na płótnie i zajmujemy się renowacją obrazów.

Naszym atutem jest czas wykonania usługi  do 3 dni, a najdłuższy w przypadku bardziej skomplikowanych opraw do 5 dni.

Skąd nasza nazwa?

Na samym początku naszej działalności rozpoczęliśmy współpracę z dostawcami z Włoch pochodzącymi z miasteczka Bettona. Produkowane są tam przede wszystkim ramy drewniane, które wykorzystujemy do oprawy. Miasteczko to głównie utrzymuje się właśnie z takiej produkcji i jest swojego rodzaju kolebką branży ramiarskiej we Włoszech.

Ilość pracy, zaangażowanie, perfekcyjność, oraz pomysłowość w tworzenie, dało naszą nazwę, którą uzupełniło słowo Art.

Bettona - Go to one of the most beautiful medieval town in Italy

Obsługa klienta
biznesowego

terminy realizacji do 3 dni!

szczegóły oferty

 Kontakt 

Dane kontaktowe
Pracownia

Art-Bettona Sp. z o.o.
ul. Ziołowa 5 Opypy
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Tel. +48 22 724 34 46
Tel. +48 600 875 418
email: biuro@artbettona.pl

Poniedziałek – Piątek
8:00 – 15:00
Sb, Nd – nieczynne

Lokalizacja na mapie

Punkt sprzedaży
Hala Banacha

ul. Grójecka 95
Warszawa

Tel. +48 600 852 345

Poniedziałek – Piątek
10:00 – 18:00
Sobota
9:00 – 15:00
Niedziela – nieczynne

Lokalizacja na mapie

Zamówienia

sklep@artbettona.pl

Tel. +48 600 452 527

Lokalizacja na mapie