<
1
2
3
4
5
>
Ramy aluminiowe
Duży wybór kolorów, proste i eleganckie wzory.
Ramy drewniane
Ponad 200 wzorów ram z Włoch, Hiszpanii i z Polski.
Lustra
Szeroki wybór ram i profesjonalne wykonanie .
O firmie

Firma ART – BETTONA jest jedną z największych firm oferującą usługi związane z szeroko pojętą dziedziną, jaką jest oprawa obrazów. Jesteśmy już na rynku od 1994 roku i ciągle się rozwijamy.

Nasze rozwiązania dostosowujemy indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Za najważniejsze uważamy jakość i fachowość naszych usług oraz profesjonalną obsługę. Aby sprostać najwyższym wymaganiom posiadamy kompetentny i wykwalifikowany personel. Nasi pracownicy to również doradcy, którzy zawsze służą wiedzą i znajomością tajników oprawy. Naszym celem jest spełnienie wszystkich wymagań oraz potrzeb Klientów

Nasz portal zapewni Państwu szybki i profesjonalny dobór ram, oraz podpowie jak ładnie i estetycznie udekorować mieszkanie, dom, bądź biuro. Pokażemy tez Państwu, że możemy oprawić dosłownie wszystko. Do wyboru mają Państwo ramy drewniane, ramy aluminiowe, passe-partout, blejtramy i inne produkty.

Nasze usługi:

- oprawiamy obrazy olejne, akwarele, pastele, dyplomy, rysunki, plakaty, zdjęcia, hafty, papirusy, lustra, wszelkie nietypowe oprawy min telewizory.

- prócz oprawy oferujemy naciąganie płótna na blejtram, drukujemy obrazy i zdjęcia na płótnie i zajmujemy się renowacją obrazów.

Naszym atutem jest czas wykonania usługi  do 3 dni, a najdłuższy w przypadku bardziej skomplikowanych opraw do 5 dni .

Skąd nasza nazwa?

Na samym początku naszej działalności rozpoczęliśmy współpracę z dostawcami z Włoch pochodzącymi z miasteczka Bettona. Produkowane są tam przede wszystkim ramy drewniane, które wykorzystujemy do oprawy. Miasteczko to głównie utrzymuje się właśnie z takiej produkcji i jest swojego rodzaju kolebką branży ramiarskiej we Włoszech.

Ilość pracy, zaangażowanie, perfekcyjność, oraz pomysłowość w tworzenie, dało naszą nazwę, którą uzupełniło słowo Art.